O nás

Via-nabytek.cz

Jsme dynamicky rozvíjející se firma která se specializuje na nábytek z masivu, nikoliv dýha, lamino apod. materiály.

V této praxi působíme již více jak deset let a máme za sebou velké zkušenosti s vybavováním domácností, penziónů. hotelů, ubytoven jak i restaurací nejen na území ČR ale také v zahraničí. Námi dodávané matrace například slouží ke spokojenosti s ubytováním hostům v Norsku, nebo například v Tatrách používají námi dodávané židle, či stoly apod.

Proč s námi

cms-img

Vlastníme svoje transportní kapacity, takže i zákazník má jistotu, že se k němu zboží dostane v pořádku, ne jak je tomu často u přepravních společností.

Díky dlouholeté spolupráci s dodavateli jsme schopni rychle vyřizovat objednávky od jednoho kusu nábytku až po stovky kusů jednorázových objednávek. Spolupráci s námi navazují například stolařské firmy pro které dodáváme matrace, rošty apod.

Jak to děláme

Jde nám především o kvalitu našich výrobků, efektivní logistikou a minimalizaci nákladů můžeme zákazníkovi nabízet kvalitní nábytek za přijatelné ceny

Adam Heczko / Jednatel

Nejsme žádný nadnárodní gigant, na všem se můžeme domluvit, vše záleží na komunikaci. S našimi zákazníky aktivně komunikujeme, nemáme se za co schovávat.

Ewa / Zákaznická podpora